דבר ראש המועצה

 

ברוכים הבאים לאתר המועצה המקומית מטולה.

המושבה מטולה הינה ההתיישבות הצפונית ביותר במדינת ישראל והישוב היחיד בארץ המוקף משלושת עבריו בגבול הלבנון. המושבה מטולה ממוקמת באזור טופוגראפי מיוחד במינו וטובל בירוק בכל פינה, את הנוף הנשקף מהמושבה לא ניתן לתאר אך ניתן להביט ולהתרשם במו עינכם.

 במסגרת שיפור השרות לתושב אני שמח להציג בפניכם את אתר המועצה החדש.  האתר הוקם על ידנו כחלק מתפיסתי לשקיפות ,פתיחות ושיתוף התושב בנעשה במושבה .

אני מזמין אתכם לסייר באתר ולהסתייע במידע העדכני בדבר פעילויות בתחומים שונים ומגוונים כגון: חדשות המועצה, חינוך פורמאלי ובלתי פורמאלי,  אירועי תרבות וספורט, הורדת טפסים מקוונים, פרוטוקולי המועצה, הודעות ביטחוניות ומהנעשה במועצה ביום יום.

אני משוכנע כי האתר החדש יחזק ויעמיק את הקשר בין התושב לשירות שאותו אנו מעניקים באהבה במועצה.

המועצה משקיעה מאמצים ומשאבים רבים על מנת לתת את המענה והשירות הטובים ביותר שניתן בתחומי החינוך, הרווחה, המוניציפלי והשירות לתושב שבעיני הוא מעל לכל וכל זאת תוך כדי רתימת התושבים לנעשה בישוב.


בכוונתי לשים דגש על מספר תחומים עיקריים:

  • מתן מענה מיטבי בכל הסוגיות המוניציפליות הניתנים כשירות לתושב מתוך אמונה שהשירות הוא מעל לכל ואנו כנותני שירותים נעשה הכל על מנת לעמוד במשימה הזו.
  • עידוד המעורבות והאחריות הקהילתית תוך טיפוח רוח ההתנדבות בקהילה וזאת מתוך אמונה שהישוב שלנו הוא שלנו ובשביל כולנו.
  • חיזוק הקשר בין התושבים הוותיקים לחדשים, בין צעירים ובוגרים תוך כדי טיפוח מורשת המושבה ומתוך אמונה כי "בלי עבר אין עתיד".
  • המשך הטיפוח והעמדת החינוך בראש סדר העדיפות, מתוך אמונה כי השקעה בחינוך היא השקעה בעתיד המקום והמדינה.
  • המשך השקעה בשיקום מבני הציבור, השטחים הציבוריים ואתרי התיירות.
  • המשך חיזוקה של המושבה במעורבות האזורית מתוך אמונה כי גודל זה כח וכי שיתופי פעולה אזוריים עם תושבי המושבה רק יחזקו אותנו.

 

אני מברך מקרב לב את תושבי מטולה וגאה להיות ראש המועצה של מקום מיוחד עם אנשים מיוחדים אשר מסמל את ההתיישבות האמיתית  במדינת ישראל.

בדור העתיד ובטיפוח הסביבה הטבעית שלנו יביאו את מטולה למחוזות טובים יותר.

לסיום אשמח לקבל הערות, הארות, הצעות והמלצות במטרה לשפר את האתר.

 

בברכה,
דוד אזולאי
ראש המועצה